AK Parti'nin İzmir mitingi için 5 bin otobüs

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Başbakan Binali Yıldırım’ın 9 Nisan Pazar günü İzmir Gündoğdu Meydanı’nda yapacakları miting için 5 bin civarında otobüsle hizmet vereceklerini söyledi.

İl Başkanlığı’nda toplantı düzenleyen Bülent Delican, İzmirli Başbakanın, Cumhurbaşkanına ev sahipliği yapacağını, kendilerinin de bunun içini çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenecek miting için İzmir’de 5 bin civarında otobüsle hizmet vereceklerini söyleyen Bülent Delican, Halkımızı alana taşıyacağız. Yüksek oranda katılım bekliyoruz. 430 bin üyemize mektupla duyuruda bulunduk. Davete karşılık verilmesi bizi memnun etti. Telefonlarımız susmuyor. Ev çalışmaları ve ziyaretlerinde, bize cumhurbaşkanının ne zaman geleceği soruluyordu. 9 Nisan’da bu hayata geçmiş olacak. Ev çalışmalarında da bunu anlattık. Davetlerimizi yaptık. Katılacaklar tek tek otobüslerin katılacakları yerleri söyledik dedi.

Bir önceki yazımız olan Milletvekili Şamil Tayyar’dan kararname tepkisi başlıklı makalemizde chp, Gaziantep ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir