Başkan Alemdar’dan SAMEK kurslarına ziyaret

Kursiyerlerle sohbetinde üretimin önemine değinen Başkan Alemdar, Türkiye’nin bu süreçte hiç olmadığı kadar çalışmaya ve üretmeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Alemdar, “15 Temmuz’u birlikte yaşadık. O gün bizim üzerimizde oynamak istedikleri oyunları milletimizin kararlı duruşuyla tutmadı. Şimdi bunu ekonomideki ayak oyunları ile yapmaya çalışıyorlar. Bizim onlara bir cevabımız daha var. Yılmayacağız, yıkılmayacağız; üreteceğiz, çalışacağız. Görevimiz, yaptığımız işin niteliği ne olursa olsun en iyisini yaparak bu ülkeye hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin ayağındaki prangalardan kurtulması için en önemli viraj. Hayır diyenlere baktığınızda karşımızda, bu güne kadar memleket için tek bir çivi çakmamış, Türkiye’nin büyümesini istemeyen zihniyeti görüyoruz. İşte 16 Nisan’da bu zihniyete en güzel cevabı sizler vereceksiniz, milletimiz verecek” dedi.

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ise mevcut sistemin dezavantajları ile Cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye’ye kazandıracağı artıları 18 maddeyi tek tek ele alarak anlattı.

Bir önceki yazımız olan Kaynarca’da define avcıları suçüstü yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir