Şırnak 'Kahrolsun PKK' sesleriyle inledi

Başbakan Binali Yıldırım’ın Şırnak mitinginde terör örgütü PKK’ya lanet yağdı.

DARBECİLERE KARŞI DİRENDİNİZ

105. nokta direnişini kimse unutmayacak. 15 Temmuz’da havalimanını kapattınız. O alçakların Ankara’ya gitmesini engellediniz. Eğer Şırnak direnmeseydi darbeciler durdurulmasa daha çok kardeşimizi şehit edeceklerdi.

İşte kardeşlik budur. 15 Temmuz’da İstanbul’un kaygılarını Şırnak paylaştı. Kalbimiz her yerde bir attı. Vatan sevdası, millet sevdası bizi tekrar bir araya getirdi. 

FETÖ VE PKK KARDEŞTİR

Buradan söylüyorum: Bizim aramıza hiçbir terör örgütü giremez. FETÖ darbe yapacak ve FETÖ’nün kardeşleri sevinecekti. 

Terör örgütünün elebaşları 15 Temmuz’da talimat veriyor: Askerlere saldırmayın. Asker darbe yapacak. Kandil’den yeni talimat geliyor: FETÖ darbeyi kaybetti artık askere saldırabilirsiniz. FETÖ ve PKK ortak çalışıyorlar. Bunlar aynı gövdenin kolları. 

Aynı merkezden emir alıyorlar. Türk’le Kürt’ün kardeşliği bu topraklarda büyük zaferlerin müjdecisidir. Alçak terör örgütü PKK ne yapıyor? Çukur kazıyor, okulları, yolların yapılmasını engelliyor. Cudi Dağı’nı delerek Cizre’ye yol yapıyoruz bunlara engel oluyor. Bunlar Kürtlerin düşmanı, bunlar Türklerin de düşmanı.

Bu alçaklar bunun hesabını verecekler. Şırnak’tan ilan ediyorum: Bir daha sizi rahatsız edemeyecekler.

HDP oyu sizden aldı. Sizin dediğinizi değil Kandil’in dediğini yaptılar. Silah zoruyla oy aldılar. Yeşilyurt’ta 3 Kürt çocuğu katlettiler. 

Kandil’in uşağı HDP Avrupa’ya Türkiye’yi şikayet ediyor, hiç terörden bahsetmiyorlar. PKK bitecek, Türkiye rahat nefes alacak.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez anlattı başlıklı makalemizde erdoğan, kanal7 ve SİYASET Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir